Dodaj Obiekt

Hotel Góral w Szczyrku

powrót do hotele

Hotel Góral SPA WELLNESS

Hotel Góral SPA  WELLNES

Hotel Góral SPA WELLNESS

Dane teleadresowe: ul. Myśliwska 30
43-370 Szczyrk

- Kawiarnia TOFI-CAFE
Tofi-Cafe słynie od lat z najlepszych lodów w Szczyrku. 16 niepowtarzalnych smaków produkowanych przez nas na najlepszych włoskich produktach sprawia, że rośnie ilość zadowolonych klientów. Nasze specjalności to pyszna włoska kawa i ciasta (m.in. strudel i szarlotka z lodami na gorąco).

- Restauracja- Naleśnikarnia rzy Kominku
W naszej restauracji serwujemy specjały kuchni polskiej, góralskiej, myśliwskiej, śródziemnomorskiej i posiłki dietetyczne. Naszą chlubą od 15 lat są naleśniki omletowe na słodko i słono. Organizujmy przyjęcia okolicznościowe, bankiety, a od maja do września w weekendy DANCINGI - WSTĘP WOLNY

- Club Jama
Club Jama znajdujący się w podziemiach naszego hotelu to najbezpieczniejsza dyskoteka w Szczyrku. Polecamy aksamitne wnętrza, miłą obsługę, oryginalne drinki i zabawę przy największych przebojach lat 70, 80, 90 i współczesnych - dla każdego coś miłego. Organizujemy pokazy tańca brzucha, striptiz, wieczory kawalerskie i panieńskie z niezapomnianymi atrakcjami. Club czynny jest codziennie.

- Hotel Góral
Nasz kameralny hotel posiada 19 komfortowych pokoi mieszcząc maksymalnie 62 osoby. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telefon, TV-SAT, internet. Większość pokoi posiada balkony. Zapraszamy na pobyty indywidualne i familijne, świąteczne i wakacyjne. Organizujemy również pobyty integracyjne i szkolenia dla firm.

- Wczasy odchudzające, upiększające, relaksacyjne i rehabilitacyjne
Jesteśmy pionierami w organizacji wczasów odchudzających, kondycyjnych, relaksacyjnych, upiększających i rehabilitacyjnych. Wysoko wykwalifikowana kadra i specjalistyczna dieta bez efektu jojo oraz szeroki zakres zabiegów na ciało i twarz czynią z naszego hotelu najlepsze miejsce do tej formy wypoczynku. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty pakietów SPA WELLNESS.

- Anielskie Spa Wellness
350m² wspaniałych , anielskich wnętrz proponuje zabiegi sanatoryjne, balneoterapię, światłoterapię i hydroterapię. Do dyspozycji naszych gości oddajemy: gabinet kosmetyczny, solarium, gabinety zabiegowe i trzy rodzaje saun oraz jacuzzi. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz masaży i ceremonii Hamman oraz zajęć jogi, pilatesu, strechingu oraz rehabilitacji kręgosłupa.